KOSMICZNA PROMOCJA: Tylko teraz pierwszy miesiąc w każdym planie 50% TANIEJ. Rabat naliczany w koszyku.

Zaktualizowany WordPress
to kuloodporny WordPress

Zleć nam aktualizowanie WordPressa i na zawsze o tym zapomnij. Żmudne i regularne aktualizowanie WordPress już nie będzie należeć do zakresu Twoich obowiązków. My się tym zajmiemy.

Ile kosztuje wykonywanie aktualizacji?

Każdy WordPress musi być aktualizowany – to pewne

Regularne aktualizacje zwiększają wydajność, eliminują luki w zabezpieczeniach i poprawiają kompatybilność z najnowszymi technologiami. Zaniechanie wykonywania aktualizacji to ryzyko, które wiąże się z kosztami dla właściciela witryny.

Masz dość samodzielnych aktualizacji WordPress?

Samodzielne modernizacje są dodatkowym obowiązkiem do wykonania i mogą okazać się wyzwaniem. Wykonując aktualizację WordPress, najczęściej proces ten przebiegnie bez zakłóceń. Czasami jednak bywa inaczej. Jeżeli zobaczysz taki komunikat:

W witrynie wystąpił błąd krytyczny
Dowiedz się więcej o rozwiązywaniu problemów z WordPressem

to pewnie, że aktualizacje się nie powiodła i musisz skontaktować się z programistą, aby dokonał naprawy silnika. To niesie za sobą dodatkowe wydatki i przerwy w poprawnym wyświetlaniu strony WWW.

3 powody, dlaczego powinieneś zlecić to nam

  • Raz w tygodniu to my wykonujemy aktualizację WordPress i wszystkich wtyczek, które tego wymagają. Co miesiąc otrzymasz od nas raport z tych działań.
  • Po aktualizacji sprawdzamy, czy wszystko przebiegło poprawnie. W razie potrzeb mamy kopię zapasową, która szybko przywróci stronę do poprawnego wyświetlania.
  • Aktualizację WooCommerce wykonujemy w bezpiecznym trybie “Staging”. Odizolowane środowisko, w którym wykonujemy aktualizację, nie spowoduje przerw w funkcjonowaniu sklepu, w przypadku jej niepowodzenia.

Nasze plany opieki

Plan WYGODNY

Na każdą kieszeń. Stworzony do wyręczenia właścicieli małych stron.
Sprawdź cenę i porównaj
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

Plan BEZPIECZNY

Dla pełnego zabezpieczenia małych i dużych biznesów oraz e-commerce.
Sprawdź cenę i porównaj
NAJWIĘCEJ ZYSKUJESZ

Plan EKSPERCKI

Pełne wsparcie ekspertów dla oczekujących rozwoju i usprawnień.
Sprawdź cenę i porównaj

Wykonywanie aktualizacji WordPress
Najczęściej zadawane pytania

Jak często wykonywane są aktualizacje?

Aktualizacje WordPress wykonujemy raz w tygodniu. Raz w miesiącu otrzymasz raport z wykonanych działań z informacjami, jakie aktualizacje wykonaliśmy w danym miesiącu.

Czy aktualizacje WP Plan obejmują również wtyczki i motywy?

Oczywiście. Standardowo aktualizujemy silnik WordPressa oraz wtyczki i motywy, w które jest wyposażony, chyba że zadecydujesz inaczej.

Należy pamiętać, że jeżeli strona zawiera mocno zmodyfikowany kod wtyczki lub motywu (np. przez programistę pod indywidualne potrzeby), kod ten najprawdopodobniej zostanie nadpisany przy aktualizacji. Warto skonsultować się ze swoim programistą czy należy wykonywać aktualizację motywu, czy indywidualnie spersonalizowanej wtyczki.

Mam płatną wtyczkę PREMIUM, czy zostanie ona zaktualizowana?

Jeżeli posiadasz wykupioną licencję Premium wtyczki uprawniającą do otrzymywania aktualizacji, to my również będziemy w stanie ją zaktualizować.

Autor wtyczki Premium może pobierać opłaty za możliwość aktualizacji. WP Plan nie pokrywa kosztów takich abonamentów. Jeżeli będziemy mogli pobrać aktualizację, zostanie ona wykonana.

Jakie mogą być konsekwencje braku aktualizacji WordPressa?

Aktualizacje wprowadzane są w celu załatania systemu i dodania nowych funkcji. Brak aktualizacji to:

  1. Luki w zabezpieczeniach. Nieaktualizowane wersje WordPressa, wtyczek i motywów są bardziej podatne na ataki hakerów, którzy mogą wykorzystać znane luki do przejęcia kontroli nad stroną.
  2. Mniejsza kompatybilność. Starsze wersje WordPressa mogą nie być kompatybilne z nowymi wtyczkami i motywami, co może prowadzić do problemów z funkcjonalnością strony.
  3. Spadek wydajności. Nowsze aktualizacje często zawierają optymalizacje i poprawki, które poprawiają szybkość i wydajność strony. Brak aktualizacji może sprawić, że strona będzie działać wolniej.
  4. Brak nowych funkcji. Aktualizacje często wprowadzają nowe funkcje i usprawnienia, które mogą zwiększyć funkcjonalność i atrakcyjność strony. Bez nich strona może stać się przestarzała.

Aby zapobiec występowaniu takich sytuacji, wystarczy regularnie aktualizować WordPress oraz zainstalowane w nim wtyczki jak np. WooCoommerce. Można wykonywać to samodzielnie lub zlecić to specjalistom z WP Planu.